esler-arasinda-buyu-oldugu-nasil-anlasilir

Eşler Arasında Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Eşler arasında büyü olduğu nasıl anlaşılır? konusu, özellikle büyü konuları ile ilgilenenlerin en çok araştırdığı konulardan birisi olmaktadır. Eşler arasında yapılan büyülerin genel olarak eşlerin birbirinden soğumasına ve ayrılmasına yol açtığına inanılmaktadır. Eşlerin birbirlerinden ayrılması ile yapılan bu büyüler eşlerin kısa süre içerisinde birbirlerinden kopmalarına neden olmaktadır.

Bu nedenle pek çok kişi bu büyüleri ve bunlardan kurtulma yollarını araştırmaktadır. Büyülerin giderilmesi konusunda birçok bu konularda bilgili olan hoca bu insanlara yardımcı olmaya çalışmaktadır. Büyülerden kurtulmanın başlıca yolu ise öncelikle Allah’a sığınmak ve ondan yardım dilemek olmalıdır.

Eşler Arasında Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Eşler arasında olan büyüleri, hocaların anlama yöntemleri arasında onların birbirlerine karşı gösterdiği bir takım davranışlar ve ruh halleri bulunmaktadır. Bu açıdan her zaman eşleri ayırmak için yapılan büyü belirtileri önem taşımaktadır. Evli olan çiftlere yapılan büyü çeşitleri ise soğutma büyüsü, ayırma büyüsü ve bağlanma büyüsü olmaktadır. Buna bağlı olarak eşler arasında büyü olduğunun belirtileri ise şu şekilde sıralanmaktadır;

  • Eşlere yapılan büyü belirtileri arasında en önde geleni çiftlerin birbirleri ile aniden ve sık aralıklarla tartışması olmaktadır. Çiftler arasında yaşanan bu tartışmaları çoğunlukla nedeni bilinmemektedir.
  • Çiftler birbirlerinden nefret eder bir hale gelmektedir.
  • Çiftlerin cinsel yaşamları bitme noktasına gelmektedir.
  • Evli olan karı koca birbirlerini aldatmaktan çekinmemektedir.
  • Çiftler arasında saygı bitmektedir.
  • Eşler çocuklarından bile soğur bir hale gelmektedir.
  • Karı koca artık sadece boşanmayı istemektedir.
  • Eşler birbirlerinden iğrenmektedir.

Eşler Arasında Büyü Olduğu Zaman Ne Yapılmalıdır?

Eşler arasında büyü olduğundan şüphe duyulan durumlarda, öncelikle bu konuda bilgi ve ilim sahibi olan hocalara gidilmesi gerekmektedir. Büyü konusu her zaman istismar edilen bir konu olup, bu nedenle büyü bozma adı altında pek çok dolandırıcı olan kişilerde bulunmaktadır. Bu kişiler büyü yapıldığını düşünen kişilerin duygularını sömürmekte ve onları dolandırmaktadır. Bu nedenle bu konularda bu işin ehli olan âlim hocalara gidilmesi gerekmektedir. Bu açıdan bu hocaların kişilerden herhangi bir maddi talepte bulunmaması da önemli bir kriter olmaktadır.

Eşler Arasında Olan Büyü Nasıl Bozulur?

Eşler arasında olan büyüleri bozmak için hocalar bir takım yöntemler kullanmaktadır. Aynı zamanda bazı dualarda büyü bozma işinde edilmektedir. Yapılan büyülerden korunmanın en iyi yollarından birisi de bazı duaları okumak olmaktadır. Bu dualar ise Nas, Felak ve İhlas sureleridir.

Hocaların büyü konusunda ettikleri dualar ise Ayetel Kursi, Abese Suresi ve Rahman Suresi olmaktadır.  Alim olan hocalar, karı ve koca olan çiftlere yapılmış olan büyüleri bozmak için aynı zamanda bazı muskalar da hazırlamaktadır. Evli olan çiftlerin büyülerden korunma yolları içerisinde ise bazı dualar ve ayetler bulunmaktadır.

Eşler Arasında Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!