Yazar Ol

İnternet sitemizde gündemi sizler belirlersiniz! Haber, eğlenceli içerikler ya da paylaşmak istediğiniz bir blog yazısı mı var? Youtube videonuzu paylaşmak istemişsinizdir belki de?

Dijital bir alanda, kendinize ait bir alan oluşturmak ister misiniz? Freelancer içerik oluşturucu olmak isteyen, yazı yeteneklerini geliştirmek isteyen herkesi sitemizde yazarlığa davet ediyoruz!

İçeriği fark etmeksizin her türlü içeriği dünyaya duyurmak için yazarlık sistemimiz tamamen ücretsiz! Yazınızı bizimle paylaşıyorsunuz, editörlerimiz incelemeden ve imla düzenlemesinden sonra sitemizde yayınlıyor! Sosyal içerik platformu olan internet sitemizde kendinize ait bir alan oluşturarak hemen yazar olabilirsiniz.

Dikkat etmeniz gereken husus kopyala yapıştır içerik yazmamak. Özgün olmayan içerikler yazmak yazınızın onaylanmasını engelleyecektir. Yazacağınız içerikler tamamen özgün olmalı ve minimum 250 kelime uzunluğunda olmalıdır.


Nasıl Yazı Yazabilirim?

İnternet sitemize üye olduktan sonra, üst menünün sağ üst bölümünde yer alan hesabım kısmına tıklayınız. Açılan seçenekler arasında “İçerik Ekle” seçeneğini seçiyorsunuz. Bu masaüstü bilgisayarlarda görünen içerik gönder butonudur. Mobil kullanıcılar da benzer şekilde içerik oluşturabilirler.

Bu bölümde dikkat etmeniz gereken detaylar:

  1. İçeriğinize uygun bir “Yazı Başlığı” yazmalısınız.
  2. Yazının kısa açıklamasını mutlaka yazmalısınız.
  3. İçeriğinizi en uygun tarif eden “Kategori” mutlaka seçilmiş olmalıdır. Kategorisiz içerikler onaylanmamaktadır.
  4. Öne Çıkan Görsel Ekle bölümünden mutlaka içerik görseli seçmelisiniz. İçerik görseli bulunmayan içerikler onaylanmamaktadır.
  5. Eğer içeriğiniz bir haber ve başka bir siteden alıntı kullanılarak oluşturulduysa mutlaka kaynak belirtmelisiniz.

Mobilden / Tabletten içerik sağlamak için, internet sitemize kayıt olup giriş yaptıktan sonra, aynı işlemleri tekrar ederek profil kısmından içerik oluşturmaya başlayabilirsiniz.

İşte bu kadar!

Aramıza katıl, içeriklerinle sende bir Yazar Kadın Ol!

Giriş Yap

Yazar Kadın ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!