erkekler-cinsel-iliskiden-neden-sogur

Erkekler Cinsel İlişkiden Neden Soğur?

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kadınlar partnerleri tarafından beğenilmek ve onları hoşnut etmek için seks hayatlarında bazı yollara başvurular. Peki, bu durum erkekleri gerçekten hoşnut ediyor mu yoksa tam tersi seksten soğumalarına mı neden oluyor? Maalesef ki kadınlar tarafından doğru olarak adlandırılan bazı şeyler erkekler tarafından itici bulunuyor ve onları seksten soğutmaktan başka bir işe de yaramıyor. Erkeklerin seksten neden soğuduklarını sizler için yazdık.

Kadının orgazm taklidi yapması

Erkeğin kendini kötü ve yetersiz hissetmemesi için çoğu kadın tarafından yapılan orgazm taklidi anlaşıldığı takdirde erkeğe çok itici gelebilir. Bu durumda erkek kendini küçük düşmüş ve yetersiz hissettiği için daha kötü bir ruh haline bürünebilir.

Sekste kadının kontrolü eline alması

Çoğu kadın seks sırasında kontrolü ele almayı ve aktif davranmayı erkeklerin hoşnut olduğu hareketlerden sanar. Fakat durum tam tersidir. Bu hareket erkeklere itici gelmekle birlikte erkekler seks sırasında pasif olmaktan da hoşlanmazlar. Erkekler kontrolün kendilerinde olmasını sevdikleri için onları sözle ya da davranışlarınızla yönlendirmelisiniz.

Kadının tırnaklarıyla çizmesi

Birçok kadın fimlerden etkilenerek tırnakları ile erkeği çizmenin çekici bir hareket olduğunu düşünmektedir. Fakat erkekler bu durumdan hiç hoşnut değildir. Avuç uçlarıyla yumuşak dokunuşlar erkeklere daha cazip gelmektedir.

Kadının çocuk gibi davranması

Çoğu kadın normal yaşantısında bile tatlı ve sevimli görünmek adına çocuk gibi konuşup hareket etmektedirler. Bu davranışlarının partnerleri tarafından sevildiğini çekici bulunduklarını düşünürler. Seks yaşamında da çocukça davranan harekeler erkeği kendinizden soğutmaktan başka işe yaramaz. Masum ve çaresiz kadınlar erkeklere itici gelmektedir. Erkeklerin tercihi güçlü kadınlardır.

Kadının sarhoş olması

Sarhoşluk sekste de başınızı derde sokabilir. Size saçma sapan hareketler ve davranışlar yaptırabilir hatta kusmanıza bile neden olabilir. Böyle bir durumda hiçbir erkeğin hoşuna gitmez tabi ki. Bunun için alkol sınırını aşmamanız gerekir

Erkekler Cinsel İlişkiden Neden Soğur?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!