Her Yaşın Ayrı Bir Güzelliği Var

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kadın demek, anne demek, arkadaş demek, eş demek. Bir kadın yeter ki istesin, yapamayacağı hiç birşey yok. Birçok şeyi tek başına başarabilen bir kadın nelerin üstesinden gelmez siz düşünün. Hiç birimiz aynı yaşta kalmıyoruz. Yaşımız büyüdükçe, daha çok öğreniyor, daha çok bilgileniyor, daha çok güzelleşiyoruz. Evet gençlik yıllarımızda ki gibi kalmıyoruz, çünkü çok daha güzelleşiyoruz. Aynı anda çalışıyor, çocuk büyütüyor ev temizliyor, yemek yapıyor, evlatlarımızla oyun oynuyor, kuaförümüze gidip kendimizi de ihmal etmiyoruz. Bunların hepsini tek başımıza yapıyoruz. Asla ve asla çirkin kadın yoktur, seneler geçtikçe güzelliğine güzellik katan kadın vardır. Evlendik ya da artık evde oturuyoruz diye kendimizi asla bırakmıyoruz. Aynaya her baktığınızda gülmeyi ihmal etmeyin. Her sabah kalkın kreminizi sürün, en güzel makyajınızı yapın, ve en önemlisi hep gülümseyin. Kilonuz varsa sağlığınıza bir sıkıntısı yoksa bunu dert etmeyin ve kilo aldın diyenlere kulak asmayayın, zayıfsanız, saçınız beyazladıysa, sırf birileri size bunu kötü bir şekilde söyledi diye kendinizi bırakmayın. Aynaya nasıl bakarsanız kendinizi öyle görürsünüz. Gülerseniz çok güzel bir kadınla karşılaşacaksınız. Unutmayın. Kendinizi sevin, sizi olduğunuz gibi kabul etmesi gereken insanlarla zaman geçirin, asla kendinizden vazgeçmeyin. Ev de otururken bile bir yere gidecekmiş gibi hazırlanın. Siz değerlisiniz, siz çok güzelsiniz, kalkın ve ışıldayın, kendinizi asla bırakmayın. Yaş aldukça güzelleştiğinizi unutmayın. Sizi ekranda gördüğünüz ünlüler yanıltmasın, onlar sizlerin karşısına muhteşem çıkabilmek için boyaya bulanıyorlar. Estetik karşıtı değiliz fakat fazlasına her zaman karşıyız. Yüzünüzde çıkan çizgiler sizin yaşanmışlıklarınız, gülümsemeniz, hüznünüz,mutluluğunuzun çizgileri. Şimdi size kendisi ile barışık ve böyle olmaktan mutlu olan bir kaç örnek göstereceğiz. Canımız kadınlar siz bu dünyanın en güzel ve en güçlü varlıklarısınız bunu asla unutmayın…

1. Beyaz saçlar ve doğal bir makyajla ne kadar göz alıcı göründüğünün o da farkında.

2. Kendi ile barışık ve bu halinden oldukça memnun. O podyumların en gözde kilolu modellerinden biri.

3. Kaşlarından ötürü çok fazla kötü eleştirilere maruz kalan bu modelimiz kendini böyle sevdiğinden kimin ne dediğini pekte umursamıyor.

4. Ahhh çillerin yüzüne verdiği doğal güzelliğe bakın.

5. Belki de en çok konuşulan isimlerden birisi de o, podyumda fırtınalar yaratmaya devam ediyor.

6. Dişlerinin arasının açık olması birçok insanı rahatsız ediyor olabilir ama kimin umurunda ki bu 🙂

7. Kusursuz bir görüntü o nasıl bir ten rengi, ya gülüşü ne kadar da güzel.

8. İşte belki de en güzel fotoğraf karesi bu olsa gerek. Onu olduğu gibi seven bir adamla beraber. Mutluluklarını görebiliyor musunuz?

9. Doğal haline bırakılmış bembeyaz saçlar ve ortaya çıkan muazzam manzara.

 

1
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Her Yaşın Ayrı Bir Güzelliği Var

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek Yazar Kadın'a daha kolay erişebilirsiniz.

Giriş Yap

Yazar Kadın ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!