Brawl Stars Sınırsız Elmas Hilesi Nasıl Yapılır? 2022

brawl-stars-sınırsız-elmas-hilesi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Brawl Stars Sınırsız Elmas Hilesi Nasıl Yapılır?

Brawl Stars sınırsız elmas hilesi nasıl yapılır sorusu özellikle oyundan daha fazla keyif almak isteyenler tarafından merak ediliyor. Elmas kullanımı ile birlikte oyunda özel karakterleri açmanız da mümkündür. Aynı zamanda karakterlerin seviyelerini yükseltebilir veya kozmetik iyileştirmeler yapabilirsiniz.

Brawl Stars Elmas Hilesi Ne İşe Yarar?

Brawl Stars elmas hilesi özel karakterleri açmak, karakterlerin seviyesini yükseltmek ve özel eşyalar almak için kullanılabilir. Aynı zamanda kozmetik geliştirmeleri de karakterlerinize dönük olarak elmaslar ile yapabilirsiniz. Genel olarak oyunun işleyişi bakımından elmaslar belirlenen ücret karşılığında alınmaktadır. Ancak çeşitli yan uygulamalar ile birlikte elmas hilesi kullanabilirsiniz.

Brawl Stars Elmas Hilesi Kullanımı

 

Brawl Stars elmas hilesi yapmak için yan uygulamaları kullanmanız gerekmektedir. Bunun için de Android cihaz sahipleri hile yapabilmektedir. IOS cihazlarda üçüncü taraflarca geliştirilmiş olan APK’ler çalışmadığı için hileyi yapmak için oynayacağınız cihazın Android olmasını sağlamalısınız. Bu uygulamalar ile elmaslar için herhangi bir ücret ödemeden istediğiniz sayıda elmasa sahip olabilirsiniz.

Ancak Brawl Stars elmas hilesi uygulaması seçimi yaparken çeşitli güvenlik sorunlarını göz önünde tutmanız gerekir. Özellikle uygulamalar cihazınıza zarar verebilir ya da çeşitli zararlı yazılımları da yükleyebilir. Bu yüzden elmas hilesi için kullanacağınız uygulamayı seçerken dikkatli olmanız önerilir.

Uygulamaya karar verdikten sonra ise program çalıştırıp hesabınız ile bağlantılı hale getirmeniz gerekir. Bunun sonucunda hesabınız ile çalışacak olan uygulama ekranına istediğiniz elmas sayısını girerek elmas tanımlamasını gerçekleştirebilirsiniz.

Aynı zamanda çeşitli platformlar mevcut fiyatlardan daha düşük fiyatlara elmas almanızı da sağlamaktadır. Bu platformlar üçüncü uygulama yüklemenizi gerektirmediği için güven açısından daha sorunsuz işlem yapabilmenizi sağlayabilir. Genel olarak hesap – item satışı yapan platformlarda bulunan elmas yükleme sayesinde belirtilen ücret karşılığında istediğiniz elması hesabınıza tanımlayabilirsiniz.

Brawl Stars Nasıl Bir Oyun?

Brawl Stars oyunu genel olarak keyifli ve eğlenceli, farklı yaş gruplarına hitap eden bir oyundur. Basit dinamiklerine rağmen başında saatler geçirebileceğiniz oynanışa sahiptir. Akıllı telefonlar ve tabletler üzerinden oyunu oynayabilirsiniz. Oyundaki ana oyun modunda sığınak aramak için hareket etmeniz gerekiyor. Tabii bu sırada rakiplerinizi saf dışı bırakmak için onlarla mücadele içine de girmelisiniz. Rakiplerin vurulması gereken senaryo 3v3 maçından oluşmaktadır. Oyunun kolay oynanması ve çok keyifli olması sayesinde günümüzde pek çok aktif oyuncusu bulunur. Oyundaki karakterleri açmak ya da onlar hakkında iyileştirme yapmak için ise elmaslar kullanılmaktadır.

Brawl Stars Elmaslar ile Neler Sağlanabilir?

brawl-stars-sınırsız-elmas-hilesi-2022

Brawl Stars karakterler açısından oyunculara gelişmiş zenginlik sunar. Farklı seviyelerde bulunan karakterler oyun deneyimini daha özel ve etkileyici kılmak için idealdir. Bir karakterin enderlik seviyesi de ne kadar yüksek olursa sahip olduğu özellikler de o kadar artmaktadır. Bu yüzden çok sayıda elmasa sahip olmak bu türden karakterlere ulaşmak ve oynamak açısından önemlidir.

Oyunda yer alan en düşük seviye ilk savaşçı olarak adlandırılan gruptur. Bu seviye, oyuna henüz ilk giriş yapan herkese verilmektedir. Bunun sonrasında ise oyuncular kupa yolu seviyesinde bulunan karakterleri edinmeye başlayabilirler. Kupa yolu sonrasında ise ender seviyesi gelmektedir. Ender oyuncular dükkandan altın ile alınmaktadır. Brawl Stars altın alımı da yine ücretli olarak yapılmaktadır. Ender seviyenin sonrasında ise Süper Ender seviye gelir ve buradaki karakterler sadece elmas ile alınmaktadır. Oyundaki karakterinizin özellikleri arttıkça rakiplerinize karşı çok daha güçlü hale gelirsiniz. Aynı zamanda karakterinizin görünümünü de kendinizin seveceği tarzda özelleştirerek daha keyifli ve estetik hale getirmeniz de mümkün olur.

Brawl Stars Ücretsiz Elmas Kodları

[geo_alert style=”1 color=”info” ]Brawl stars oyununda ücretsiz elmas almak istiyorsanız aşağıdaki kodları kullanabilirsiniz. Kodlar tek kullanımlıktır, bir kişi kullandığı zaman geçersiz olacaktır. Yeni kodlar sitemizde en yakın zamanda paylaşılacaktır. Yeni kodları kaçırmamak için sitemizi takip etmeyi unutmayın.[/geo_alert]

 • 64KIAL27
 • CXZJD231F
 • GDSYFD61
 • WAVM476OPR
 • LE74368FD
 • KA21MZSDI9
 • ADSK527DE
 • 7KDFK32TR39
 • KFJU47563JE
 • KOMDFK82
 • JSH348KDU2
 • OLK754JKDP2
 • ED147SKJF
 • KD239SKJF
 • DK84MZSDI3
 • SKVM756JSD
 • DOMDFK43
 • DLK454JKDF2
 • 9KDFK32KF32

Brawl Stars Yopmail Hesapları

Aşağıdaki hesaplar yopmail kullanarak giriş yapabileceğiniz hesaplardır. Unutmayınız ki yopmail adresinize tüm kullanıcıların erişimi vardır. Oyundayken atma gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Ücretsiz Brawl Stars Hesap ID: Mbirnarais
Ücretsiz Brawl Stars Hesap Şifre: ciccyn7567

Ücretsiz Brawl Stars Hesap ID: aurianaorla
Ücretsiz Brawl Stars Hesap Şifre: ouvirturi7567

Ücretsiz Brawl Stars Hesap ID: Kappuna
Ücretsiz Brawl Stars Hesap Şifre: 746757644gozo7

Ücretsiz Brawl Stars Hesap ID: AlbirtoSkyrim
Ücretsiz Brawl Stars Hesap Şifre: Giass5006

Ücretsiz Brawl Stars Hesap ID: jokirfruit
Ücretsiz Brawl Stars Hesap Şifre: joyjoy65

Ücretsiz Brawl Stars Hesap ID: Fyorl
Ücretsiz Brawl Stars Hesap Şifre: Highmagi767

Ücretsiz Brawl Stars Hesap ID: SloaShocKz
Ücretsiz Brawl Stars Hesap Şifre: 77ar77577

Ücretsiz Brawl Stars Hesap ID: Siayta
Ücretsiz Brawl Stars Hesap Şifre: blackimpact7567

1
mutlu
Mutlu
1
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Brawl Stars Sınırsız Elmas Hilesi Nasıl Yapılır? 2022

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek Yazar Kadın'a daha kolay erişebilirsiniz.

Giriş Yap

Yazar Kadın ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!